Hodinky TCL pánské

Hodinky jsou nejen praktickým doplňkem každodenního života, ale také módním a stylovým vyjádřením. Jsou nezbytným pomocníkem při sledování času a díky neustále se vyvíjející technologii nabízejí také mnoho dalších funkcí. TCL je jednou z předních značek v oblasti výroby moderních a inovativních hodinek.

Firma TCL se specializuje na výrobu chytrých hodinek, které jsou propojené s mobilním telefonem a umožňují uživatelům získávat notifikace přímo na svém zápěstí. Tyto hodinky nabízejí také monitorování srdečního tepu, krokoměr a další užitečné funkce pro aktivní životní styl.

Díky stylovému designu a různým variantám pásků si může každý vybrat hodinky podle svého vkusu. TCL se zaměřuje na inovativní technologie a kvalitní zpracování, což zajišťuje spolehlivé a odolné hodinky, které vydrží dlouhodobé nošení. Nezáleží na tom, zda hodinky nosíte jako módní doplněk nebo praktický pomocník, TCL vám poskytne to nejlepší z obou světů.

Barva
Tvar pouzdra
  • hranaté
Sklo
  • minerální
Určení: pánské
cena cena

1x Hodinky TCL pánské

TCL MOVETIME Family Watch 40 Senior Black

TCL MOVETIME Family Watch 40 Senior Black

Rozhodněte se pro kvalitní hodinky TCL MOVETIME Family Watch 40 Senior Black budík a minerálním sklem - Hodinky TCL pánské

zdarma
3 862,-
     608 252 110